KONST / Litografier / Färglitografi 16327026
nr 1632 7026
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
"streetballad". Signerad, numrerad 71/360. Färglitografi, daterad bildmått: 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 23:05:31)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 19:59:29
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor